Vybavení budov pro náročné

Pro velké a náročné klienty řešíme kompletní vybavení budov. Nabízíme řešení pro nákupní centra, veřejné, administrativní a průmyslové budovy. Převážně se jedná o celoskleněné stěny a dveře, automatické dveře, sekční průmyslová a garážová vrata či vybavení pro hypermarkety (regálové systémy, mrazicí boxy).

Celoskleněné interiérové příčky a dveře nabízí firmám moderní, čisté a vkusné dělení vnitřních prostorů administrativních budov včetně celoskleněných dveří nebo skládacích příček. Což je také vhodné řešení pro bezrámové výkladce obchodních galerií.

Automatické dveře dodáváme jako posuvné (jednokřídlé, dvoukřídlé, teleskopické), otočné (swindoorové pohony) nebo rámové či celoskleněné karusely, kde záleží na potřebách zákazníka.

Sekční průmyslová a garážová vrata nabízíme v nejrůznějších typech a v rozličných povrchových úpravách. Ovládání spínačem nebo dálkovým ovládáním. A také zde platí, že záleží na potřebách a specifikacích zákazníka.

Speciálně pro hypermarkety pak nabízíme regálové systémy TEGOMETAL a STOREBEST a také mrazicí boxy (bez technologií).

Zabýváme se také dodávkami a montáží vybavení pro hypermarkety. Oblastí specializace je dodávka regálových systémů renomovaných značek Tegometal a Storebest a mrazicích boxů (bez technologií).

 

Ceník na vybavení budov nemáme veřejně dostupný, protože preferujeme individuální nacenění konkrétní zakázky. V případě zájmu nás kontaktujte, nebo osobně navštivte v Černé hoře (30 km od Brna) u kruhového objezdu.