Posuvné systémy

Chcete mít ve svém bydlení větší komfort a dokonalý pocit z otevřeného prostoru a nechcete mít např. do zimní zahrady velké neforemné dveře? Pokud ano, tak právě pro vás jsou tu speciální posuvné, či skládací dveřní systémy. Díky nim ušetříte spoustu místa a navíc tak umocníte pocit z otevřeného prostoru. Následný pohled na téměř nepřerušenou skleněnou plochu uvítáte hlavně v případě, že oceníte výhledy do krajiny.

Posuvné skleněné plochy v kombinaci s úzkými hliníkovými profily vám zajistí maximální přívod světla do vašeho obytného, či pracovního prostředí. Takto prosklená plocha ruší hranici mezi vnitřním a venkovním prostředím a poskytuje pohledový komfort, který není ničím rušen. Obytný či pracovní prostor díky posuvným dveřím splyne se zahradou, či terasou.

Skleněné dveře také nevyčnívají do prostoru jako klasická dveřní křídla a hlavně nezabírají tolik místa. Můžete také využít dveřních skládacích systémů, připomínající harmoniku a skládáním velké plochy si tak zvětšit prostor pro bydlení.

K dispozici jsou jak neizolované systémy, tak i tepelně-izolované varianty. Robustní izolační posuvné dveře lze osadit např. i elektromotorem, s možností dálkového ovládání. Pokud jste zastánci klasického provedení, můžete mít dveře s klikou, s jejíž pomocí lze velice jednoduše a lehce posuvné dveře zavírat. Práh je možné slícovat s horní hranou podlahy, díky čemuž a něj nebudete zakopávat.

 

posuv syst1posuv syst2posuv syst3

 

Ceník na posuvné systémy nemáme veřejně dostupný, protože preferujeme individuální nacenění konkrétní zakázky. V případě zájmu nás kontaktujte, nebo osobně navštivte v Černé hoře (30 km od Brna) u kruhového objezdu.