Opláštění budov pro větší komfort a trvanlivost

Opláštěním budovy získáte nejen její nový vzhled, ale hlavně výrazně lepší izolační, zvukové a tepelné vlastnosti a to včetně střešního pláště. V současné době je opláštění budov moderní a elegantní způsob, který pomůže vyřešit nedostatky starší či nové stavby.

Plášť vám zajistí větší trvanlivost a je odolnější povětrnostním podmínkám než klasické omítkové fasády. Nová fasáda vám pomocí opláštění navíc přinese nové možnosti variability díky širokým možnostem povrchové úpravy.

Provětrávané fasádní systémy

Skládané provětrávané fasády v kombinaci s hliníkovými okny nebo prosklenou fasádou dodávají objektům osobitý a moderní vzhled. Především jsou však funkčním a spolehlivým řešením vhodným takřka pro každý typ budovy, kde díky nim zlepšíte izolační, zvukové a tepelné vlastnosti.

Nejčastější skladba opláštění, kterou provádíme je pak tato: (pokladní plech) + tepelná izolace s hydroizolací + provětrávaná mezera + vnější obklad kotvený do hliníkového roštu (plech, alucobond, keramické nebo skleněné desky).

Sendvičové panely

Sendvičové panely od výrobců Kingspam, Brůcha, Trimo aj. jsou ideálním řešením pro opláštění výrobních hal, skladovacích objektů apod., zde nabízíme dodávku a montáž opláštěných hal včetně prosklených výplní otvorů.

 

Ceník na opláštění budov nemáme veřejně dostupný, protože preferujeme individuální nacenění konkrétní zakázky. V případě zájmu nás kontaktujte, nebo osobně navštivte v Černé hoře (30 km od Brna) u kruhového objezdu.