Hliníková okna pro domy i budovy

Hliníková okna vynikají nad ostatními svou pevností a trvanlivostí. Velkou výhodou jsou minimální nároky na údržbu, a proto jsou v dnešní době velmi oblíbená. Hliník jako materiál má dlouhou životnost, nedeformuje se, drží tvar a právě proto se hodí na výrobu oken či dveří. Díky své odolnosti jsou hliníková okna vhodná tam, kde budou hodně až extrémně namáhána. Okna vydrží i v náročných povětrnostních podmínkách.

Hliníková okna je možné vyrobit v mnoha barevných variantách a pomocí nástřiků, či fólií lze dosáhnout imitace dřevěné struktury. Na první pohled tak nemusíte vůbec poznat, že se jedná o kvalitní hliníkové okno. Bude vám připadat, že máte stále nová okna, která nestárnou.

Cena je sice o něco vyšší než u dřevěných, či levných plastových oken, ale svou kvalitou, komfortem v údržbě a životností tento rozdíl hliníková okna snadno překonají. Výhody hliníkových oken oceníte až po delším čase, případně po nemilé zkušenosti s obyčejnými okny.

Provádíme montáž hliníkových oken od výrobců SCHÜCO, ALUPROF, WICONA, REYNAERS, SAPA ARTLINE a dalších zahraničních výrobců, díky čemuž patříme mezi špičku v České republice.

Systémy hliníkových oken

Základním dělením těchto systémů je na profily s přerušeným tepelným mostem (vnější výplně otvorů) nebo bez přerušeného tepelného mostu (interiérové dělicí příčky a dveře).

  • okenní varianty nabízíme v provedení: standard, skrytý rám okenního křídla, tvarované profily, s požární odolností)
  • dveřní varianty u nás máme: standard, tvarované profily, s požární odolností)
  • posuvné, zdvižně posuvné, sklopně posuvné
  • fasádní varianty pak nabízíme v provedení: klasická sloupko-příčková fasáda, strukturální provedení s tmelenou spárou či slimlištou, nasazovací fasáda na podkladní ocelovou nebo dřevenou nosnou konstrukci, blokové fasády)

Hliníkové okenní systémy

Nabízíme tyto typy otvírek: okna fixní, otočná, sklopná, otevíravo-sklopná, sklopně-posuvná, výklopná ven, 1-křídlová, 2-křídlová

Systémové dilatační profily umožňují realizaci pásových oken. Pomocí statických profilů lze také konstruovat velkoplošné výkladcové stěny. Okenní systém je možné uplatnit pro výrobu portálů automatických dveří.

 

hl okna (1)hl okna (3)hl okna (2)

 

Ceník na hliníková okna nemáme veřejně dostupný, protože preferujeme individuální nacenění konkrétní zakázky. V případě zájmu nás kontaktujte, nebo osobně navštivte v Černé hoře (30 km od Brna) u kruhového objezdu.