Hliníkové fasádní systémy pro dokonalý vzhled

Hliníkové fasádní systémy jsou vhodným řešením pro velké prosklené plochy, nadrozměrné výkladce, velké střešní světlíky nebo zimní zahrady. Budova bude díky prosklenému systému prosvětlená a její interiér se propojí s okolním prostředím. Konstrukce z hliníku je odolná vůči vlivům prostředí a prakticky bezúdržbová.

Hliník je nehořlavý materiál a oproti většině kovů také nerezaví, a proto se skvěle hodí právě pro tyto účely. Díky hliníku se odvětví fasádních systémů posunulo o velký kus kupředu nejen v oblasti bezpečnosti, ale i trvanlivosti a odolnosti. Hliníkové fasádní systémy umožňují pracovat s velkou plochou, aniž by docházelo k velkým teplotním únikům.

Fasádní systémy z hliníku disponují téměř neomezenými možnostmi volby barevných variant a kombinací otevírání. V kombinaci se sklem jsou fasádní systémy velmi vítaným a moderním designovým prvkem nejen pro komerční budovy, ale také pro rodinné domy, jejichž majitelé inklinují k minimalismu a moderní eleganci.

Do fasádního systému je možné vložit nejrůznější typy okenních a dveřních systémů. Pomocí speciálních vsazovacích rámových profilů je možné systémy osadit všemi typy otvírek.

Varianty zasklení fasádního systému:

  • neizolační bezpečnostní sklo
  • izolační bezpečnostní sklo
  • plná izolační výplň

 

fasadni syst1fasadni syst2fasadni syst3

 

Ceník na fasádní systémy nemáme veřejně dostupný, protože preferujeme individuální nacenění konkrétní zakázky. V případě zájmu nás kontaktujte, nebo osobně navštivte v Černé hoře (30 km od Brna) u kruhového objezdu.